Nowoczesne wnętrza i beton architektoniczny to nasza praca, ale przede wszystkim  pasja całego zespołu.  Zaangażowanie, otwartość, doświadczenie i  chęć niesienia pomocy w dążeniu do dokonania najlepszego wyboru sprawiają, że możesz na nas liczyć. Czekamy na Ciebie w naszym showroomie w Krakowie, przy ul. Dekerta 44, gdzie osobiście możesz się przekonać  o walorach najlepszego betonu architektonicznego w Polsce.  Jeżeli żądasz nowoczesnej obsługi przez Internet lub telefon , to jesteśmy do Twojej dyspozycji.  Na  życzenie, możesz także otrzymać próbki betonu architektonicznego.

 

Marka symbolizująca zrealizowane marzenia o nowoczesnej architekturze w najlepszym europejskim stylu.

 

Beton architektoniczny Creative Concrete to niezwykłe możliwości kreatywnej aranżacji przestrzeni  w przyjaznej, nieskomplikowanej formie.  Inspiracja architektów i koneserów designerskich rozwiązań.

 

Nowoczesny minimalizm w organicznej postaci, skonkretyzowany jako płyty z betonu w ośmiu kolorach, trzech podstawowych formatach i grubościach, z dwojaką fakturą – o porowatej strukturze doskonałego włoskiego trawertynu lub aksamitnej, ciepłej w dotyku gładkości.

 

Zauważ, że oferta wyrobów z betonu architektonicznego Creative Concrete jest taka jak sam beton – absolutnie minimalistyczna.  Pomimo to, jest całkowicie kompletną propozycją, bezkonkurencyjną na rynku betonu architektonicznego w Polsce. Dzięki płytom z betonu architektonicznego Creative Concrete nie musisz dopasowywać się do możliwości betonu, ale to on dostosuje się do Twoich oczekiwań.

 

Creative Concrete to jedyne płyty z betonu architektonicznego, z tak olbrzymimi możliwościami tworzenia.  Tylko z panelami betonowymi od Creative Concrete zrobisz dokładnie to, co zostanie pomyślane i zaprojektowane. Płyty betonowe, które możesz swobodnie docinać pod różnymi kątami, wiercić otwory, kleić lub kotwić. Tworzyć proste dekoracje jak i skomplikowane mozaiki oraz małą architekturę.

 

Beton architektoniczny Creative Concrete to połączenie 20 lat pasji,  badań laboratoryjnych i nieustannych doświadczeń.  Zespół inżynierów, techników laborantów i pasjonatów tworzący ten niezwykły beton architektoniczny, zasłużył na sukces, który staje się teraz Twoim udziałem. Opracowano unikalny, prawdziwy beton bez sztucznych włókien,  szkodliwych dla Twojego zdrowia i samego betonu. Wybudowano najnowocześniejszą w Polsce halę do produkcji i dojrzewania płyt z betonu architektonicznego.  Od samego początku tworzenia tego fantastycznego materiału jakim są płyty z betonu architektonicznego Creative Concrete, przyświecała idea pełni możliwości, bez ograniczeń i w  harmonii z przyrodą.  

 

To fantastyczne co można osiągnąć dzięki nieszablonowemu podejściu do nauki, pokorze i konsekwencji w dążeniu do doskonałości. Czy wiesz, że Creative Concrete, to nie tylko możliwość tworzenia, ale  łatwość z jaką można to robić?  To niesamowite jak powstają modne przestrzenie, nowoczesne elewacje, niebanalne ogrodzenia, awangardowe kominki, ciekawe posadzki i nieszablonowe meble, donice, blaty.

 

Nie musisz o tym wiedzieć i tego pamiętać, ale Creative Concrete zatroszczył się o to, żeby beton architektoniczny nie pękał, mógł szybko i tanio ułożyć go niemal każdy kto choć raz ułożył glazurę, do tego był mrozoodporny, ognioodporny, o wysokiej wytrzymałości na ścieranie.

 

A dzięki odporności UV, nie płowiał i nie pylił jak beton zawierający domieszki sztucznych włókien.  Nadawał się do domowego zacisza, a w razie potrzeby spełniał się całkowicie w postindustrialnych loftach, biurach, budynkach użyteczności publicznej i wszędzie tam gdzie spotkają go najcięższe warunki użytkowania, także na tarasach i ciągach komunikacyjnych.

 

Ekologiczne metody produkcji paneli z betonu architektonicznego, potwierdzone zostały atestem PZH.  W okładzinach betonowych Creative Concreteudało się praktycznie wyeliminować  substancje szkodliwe dla alergików, dzieci i zwierząt. Ten beton oddycha, tworząc nie tylko piękno przestrzeni, ale przyjazny mikroklimat do pracy i wypoczynku.

 

Creativ Concrete dostarcza płyty betonowe, indywidualnie zaprojektowane wyposażenie wnętrz z użyciem betonu architektonicznego i wszelkie usługi związane z transportem i montażem na terenie całej Europy.

 

 

 

 

CRW-16W

CRW-16W

CRW-16W

CRW-16W

W czym możemy pomóc?

Rafał Łukawski

technolog - doradca klienta

Jestem do dyspozycji telefonicznej. Odpiszę też na wszelkie pytania dotyczące zakupu i montażu  płyt z betonu architektonicznego Creative-Concrete. Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem.

Rober Bardo

handlowiec - doradca klienta

Zadzwoń lub napisz do mnie. Uważam, że najważniejsze to słuchać swoich klientów i dbać o ich zadowolenie. Dokładam wszelkich starań, aby zorganizować kompletną i szybką dostawę.

Creative Concrete 

Showroom i Biuro Zamówień:

ul. Dekerta 44, 30-703 Kraków

 

Zapraszamy:

Pn. - Pt.: 09.00 do 18.00

Sobota: 10.00 do 15.00

 

 

Infolinia:

+48 12 307 77 22

biuro@architektoniczny-beton.pl