Płyty z betonu architektonicznego

 

Płyty z betonu architektonicznego firmy CREATIVE CONCRETE klasy PREMIUM to nowoczesny element architektoniczny, dostosowany do oczekiwań kreatywnych projektantów. Gwarantują niezastąpiony efekt wizualny oraz bardzo szeroką gamę kreacji. Aby ułatwić tworzenie konkretnych aranżacji przy użyciu prawdziwego betonu architektonicznego, udostępniamy płyty o różnych, najczęściej wybieranych rozmiarach oraz o bogatym wachlarzu kolorystycznym.

Kolorystyka płyt betonowych

Rozmiary płyt betonowych

CRW-16W

CRW-16W

CRW-16W

CRW-16W

B0

cement szwajcarski

Płyta betonowa 120x60x2 cm 169 zł brutto

Doskonała, uniwersalna, najczęściej zamawiana płyta z betonu architektonicznego. 2cm grubości gwarantuje wysoką wytrzymałość przy  zachowaniu niskiej wagi. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem na ściany, elewacje, posadzki, kominki, ogrodzenia, nietypowe formy architektoniczne. Z powodzeniem znajduje zastosowanie także w pomieszczeniach mokrych i narażonych na zmienną temperaturę. Do zastosowania także na lekkich ścianach po wzmocnieniu, oraz klejenia na niewysokie elewacje z ociepleniem ze styropianu. Podobnie jak pozostałe płyty betonowe CREATIVE CONCRETE klasy PREMIUM występuje w najbardziej pożądanej wersji z rakami lub gładkiej.

Płyta betonowa 120x60x3 cm 179 zł brutto

Trwałe, solidne rozwiązanie na elewacje kotwione, o grubej izolacji,  narażone na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Oprócz perfekcyjnych elewacji płyta betonowa o grubości 3cm, to świetny pomysł na posadzki o dużym natężeniu ruchu, także kołowym.  Jak wszystkie płyty dekoracyjne CREATIVE CONCRETE, są mrozoodporne, UV odporne i ognioodporne. To niezniszczalna, najsolidniejsza płyta betonowa na rynku. Do wyboru powierzchnia struktury włoskiego trawertynu lub gładź .

Płyta betonowa 60x30x1 cm 23,99 zł brutto

Szybki, tani montaż z doskonałym efektem końcowym. To niedowiary, ale fakt jest taki, że ta mała płytka betonowa, ma tak samo głębokie pory i raki jak płyty wielkoformatowe. Niska waga pozwala na zastosowanie płytek na lekkich ściankach GK i elewacjach z grubą warstwą ocieplenia z wełny lub styropianu, bez konieczności kotwienia. Co ciekawe, ta płyta z betonu architektonicznego jest tańsza niż płytki imitujące beton. A co oryginał, to oryginał! Do wyboru o strukturze włoskiego trawertynu, albo gładka. Wybierając płytę betonową 60x30x1cm masz możliwość otrzymania jedynej na świecie płyty betonowej o strukturze naturalnego łupka !

s51

szary naturalny

KS

biel piaskowa

B1

biel srebrzysta

S50

cement naturalny

B8

szlachetny antracyt

S96

szary industrialny

Płyta betonowa 100x50x1,6 cm 119 zł brutto

„Cassaforma” Najnowsze dziecko manufaktury CREATIVE CONCRETE. Pierwsza płyta z prawdziwego betonu architektonicznego bez sztucznych włókien. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu glamur oraz przestrzeniach o klasycznej formie. Co ciekawe, płyty betonowe Cassaforma znajdują doskonałe zastosowanie w mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej urządzonych w stylu retro design, gdzie dodają takiemu projektowi pierwiastek X i decydują o sukcesie !

Płyta betonowa 90x45x1,5 cm 60,75 zł brutto

Płyta betonowa o wymiarze 90x45x1,5 cm występuje w pełnej gamie kolorystycznej. Do wyboru jest aż 8 specjalnie wyselekcjonowanych kolorów w odcieniach szarości. Płyta betonowa posiada gładką strukturę przez co jest przyjemna i miła w dotyku. Gładka powierzchnia płyty z betonu idealnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych nadając im niepowtarzalnego charakteru. Płyty z betonu architektonicznego CREATIVE CONCRETE można swobodnie docinać, wiercić i kleić na klej do betonu architektonicznego, co ułatwia i przyspiesza prace związane z montażem.

Płyty z betonu architektonicznego CREATIVE CONCRETE

w formatach 120x60x 2-3cm, występują także w wersji HYDROSTOP, z zastosowaniem w łazienkach, saunach, pomieszczeniach mokrych, posadzkach i wszędzie tam, gdzie beton będzie w bezpośrednim kontakcie z wodą przez dłuższy okres.

 

W CREATIVE CONCRETE możesz zamówić  także elementy z betonu architektonicznego w niestandardowych rozmiarach  i kolorach. Chętnie przygotujemy ofertę płyt  lub małej architektury „na zamówienie” Wystarczy dostarczyć  informację o zapotrzebowaniu, oczekiwanym terminie dostawy, a w razie potrzeby, dołączyć dokumentację projektową.

Płyty z betonu architektonicznego

Mała architektura

NA ZAMÓWIENIE W DOWOLNYM WYMIARZE

W CREATIVE CONCRETE możesz zamówić  także elementy z betonu architektonicznego w niestandardowych rozmiarach  i kolorach. Chętnie przygotujemy ofertę płyt  lub małej architektury „na zamówienie” Wystarczy dostarczyć  informację o zapotrzebowaniu, oczekiwanym terminie dostawy, a w razie potrzeby, dołączyć dokumentację projektową.

Płyty z betonu architektonicznego

DO ZASTOSOWAŃ SPECJALNYCH

w formatach 120x60x 2-3cm, występują także w wersji HYDROSTOP, (impregnacja fabryczna) z zastosowaniem w łazienkach, saunach, pomieszczeniach mokrych, posadzkach i wszędzie tam, gdzie beton będzie w bezpośrednim kontakcie z wodą przez dłuższy okres.

B15

czerń onyksowa

Płyta betonowa 90x55x1,4 cm 115 zł brutto

Płyta betonowa 90x55x1,4cm, to lekka, dekoracyjna okładzina ścienna, do zastosowania we wnętrzach.

Pośredni rozmiar  znajduje wielu entuzjastów i umożliwia zastosowanie tej płyty betonowej w aranżacjach, gdzie zastosowanie płyt wielkogabarytowych jest niewygodne lub niemożliwe. Jak wszystkie płyty z betonu architektonicznego CREATIV CONCRETE, także te można swobodnie docinać, wiercić otwory i kleić na klej do betonu architektonicznego. Płyta betonowa 90x55x1,4cm występuje w pełnej gamie kolorystycznej z miłą w dotyku powierzchnią o charakterystycznych rakach ( głębokie pory ) dla wyselekcjonowanego włoskiego trawertynu.  Płyta z betonu architektonicznego w tym rozmiarze to wrażenie dużej powierzchni w niższej cenie.

 

Płya betonowa 90x55x1,4 cm

Płyta tarasowa 80x80x3cm 149 zł brutto

 

Płyta z mrozoodpornego betonu architektonicznego, przeznaczona na tarasy, ciągi komunikacyjne oraz posadzki.

To jedyna płyta betonowa na tarasy na polskim rynku o tak wysokiej wytrzymałości przy zachowaniu stosunkowo niewielkiej grubości.  Należy zwrócić uwagę na najwyższą IV klasę ścieralności.  Niska nasiąkliwość sprawia, że nie wymaga ona impregnacji pomimo przeznaczenia do funkcjonowania w ekstremalnych warunkach. Płyty tarasowe CREATIV CONCRETE, z powodzeniem można montować na podłożu gruntowym,  betonowym lub podstawkach regulowanych, albo woreczkach z zaprawą cementową. Wysoka jakość i doskonała estetyka, charakterystyczna dla betonu architektonicznego CREATIV CONCERETE sprawiają, iż wykończe nabiera nie tylko nowoczesnej formy, ale także pożądanego prestiżu.

 

 

Płyty LOFT DESIGN CREATIV CONCRETE

 

Niesamowite płyty LOFT DESIGN o parametrach technicznych, w wymiarach i strukturach powierzchni takich samych jak płyty CREATIV CONCRETE klasy PREMIUM i CASSAFORMA.

 

Płyty z rodziny LOFT DESIGN przeznaczone do awangardowych, odważnych i zdecydowanych aranżacji w stylu industrialnym i minimalistycznym.

Beton architektoniczny LOFT DESIGN, to mocne uderzenie i silny akcent dekoracyjny. Pomieszczenia z płytami betonowymi LOFT DESIGN, wywołują dyskusję, są zapamiętywane i konieczne do zastosowania wszędzie tam, gdzie chcemy aby wnętrze lub fasada nabrały wyrazistości.

 

Płyty LOFT DESIGN, to pierwsze w Polsce płyty z, naturalnego betonu architektonicznego, które zostały poddane innowacyjnemu zabiegowi celowego postarzania, który wydobywa i odkrywa przed nami niepowtarzalny charakter starych loftów, przenosi w czasy zapomnianych wielkich konstrukcji inżynieryjnych z okresu wielkiego uprzemysłowienia, wyścigu zbrojeń i monumentalnych budowli czasów prawdziwych rewolucji XX wieku.

Płyty betonowe LOFT DESIGN, to opowieść o czasach pełnych wyzwań i nadludzkiego wysiłku, historii którą wielu jeszcze z nas pamięta.

 

Filozofia CREATIV CONCRETE, o konsekwentnym dążeniu do doskonałości w zgodzie z naturą, przyniosła doskonałe rezultaty. Płyty CREATIV CONCRETE z serii LOFT DESIGN, aby uzyskać najlepszy efekt poddawane są 2 miesięcznej kąpieli w betonowych kadziach z roztworem naturalnego torfu, gdzie długi proces dojrzewania betonu i powolnego przenikania wydobywają z betonu jego niesamowite piękno, tworząc magiczny efekt.

 

Następnie płyty są kilkukrotnie oczyszczane czystą wodą pod wysokim ciśnieniem i poddawane zabiegowi naświetlania lampami UV, aby mieć pewność, że pozbyto się wszelkich drobnoustrojów, co zapobiega możliwości ewentualnego porostu mchem itp. Na kolejnym etapie płyty LOFT DESIG leżakują przez kolejny miesiąc w dojrzewalni, w optymalnych warunkach.

Przed wysłaniem płyty LOFT DESIGN poddawane są impregnacji specjalnym impregnatem „ MOKRY BETON”, który utrwala i wzmacnia doskonały efekt.

 

Obecnie płyty z serii LOFT DESIGN proponowane są w ofercie promocyjnej, a ich cena jest taka sama jak płyt standardowych.